eikä susi ole koskaan kysynyt, onko sinulla lupaa. pitää nauraa vähän ruåttisi. hå, hå, hå hååååååååååååååååå.
ammun suden
aina kun näen
191357
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Nii kaikki Turus. Sudet, elefantit, sarvikuonot, gorillat, hylkeet, liito-oravat... Kaik ammutaan!
oikkei
Kyllä juu ruåtsalainen nauru kuullostaa ihan laululta.Håhhåhhåå.*Treenaa*
yksityismetsiä luupin kanssa, jotta löydän kaikki lymyilevät harvinaisuudet (putkilokasvit, sammalet, jäkälät ja hyönteiset (viimesten tunnistuksessa en ole kovin haka, mutta kiusa se on pienikin))ja saadaan punaniskojen metsät hakkuukieltoon;D
Lupia minun yksityisiin luontokartoituksiin on turha kysellä niin kauan kuin maassamme ovat voimassa jokamiehen oikeudet;)
Hyvä käytännön pila on roudata punaniskojen maille pieni liito-orava populaatio.Keu keu.Jää harventamatta vähäks aikaa.
Jos nyt sattuis teoriassa niin, että eksyisitte minun mailleni, ei siinä kyseltäis jokamiehen oikeuksia eikä muutakaan vaan lähtisitte pää kolmantena jalkana sillä sekunnilla niin että sammaleet pöllyäis. Saat itse valita oletko turpeen päällä vai alla.
Isäntä katsoo,ettei jalka lipsahda suonsilmään.Sillä tavalla aika moni on kadonnut kuin maan nielemänä:)
siinä käydä niin, mutta saattaishan siinä käydä toisinkin.
Yleensä isännän kuin isännän uho muuttuu vikinäksi siinä vaiheessa kun pyöräyttää korvasta 3,5 kierrosta vastapäivään.
Sitten voikin päästää sankarin juoksemaan kotiinsa mamman turviin ja housujansa pesemään.
pienet tilukset tai helkkaristi vapaa-aikaa, jos jokaista marjastajaa, sienestäjää tai muuten vain maastossa liikkujaa ehdit jäljittämään...
Kuitenkin faktaa on, että toimiessasi uhoamallasi tavalla rikot lakia, minä vain tutkin luontoa...
Roundupilla. Liito-oravilta sitten kaadella kaikki kolopuut.
Se isäntä on sentään herra omalla maallaan ja joku maiharitakkinen risuparta on narri vaan.
Pari minuuttia neljääkymmentäviittä RPM riittää aika monelle:)/On ne kyllä hurjia,kun saavat pullon kossua huiviinsa ja pääsevät koneelle näpyttämään.Siinä jää Napoleonkin toiseks:D /No joo,eksyin taas vieraalle palstalle ja nyt suoritan katoamistempun.Simsalabim.
liitokurresta. tuli oikein pehmoiset ja lämpimät. suosittelen.
runkkaat itsesi uneen liito-oravalapasiin ja näet haaveunia, joissa seikkailet luomakunnan kruununa, valtiaana ja suurena metsästäjänä...?
on mielessä vain isot/pienet munat, runkkaaminen ja muut seksistiset asiat mielessä...
se kuin sairaalloinen tappamisen halu kaikkeen elävään... Milloin pitäisi saada hengiltä oravat, sudet, korpit, ahmat tai sitten ns. hipit.
Jokainen, joka käyttää sanaa viherpiiperö on mielestäni surkea tumputtaja.
P.s. Tuskin takoitit oikeasti seksismiä (=sukupuolisyrjintä)? Käyttämällä "hienoja sanoja", joiden merkitystä ei ymmärrä antaa itsestään helposti tyhmän vaikutelman
Lähetä mullekin teko ohjeet. Mulla on säkillinen liito oravan nahkoja.
kirjoittaminen on TOOOSI vaikeaa.
ei kiinosta sitten pätkääkään.