Roa

Kuin kauan kestää kun kuuri rupeaa vaikuttamaan? Olen syönyt n.12 vkoa ja en kyllä huomaa eroa. Huulet vain kuivuneet. Ensin tilanne vain paheni, nyt suurinpiirtein sama tilanne kuin aloituksessa. Menkkojen aikana näpyt lisääntyy taas.
2283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

paljon.lue alempia otsikoita tai hae palstalta roan nimellä.

Äänestä
  • Oisko vika liian pienessä annostuksessa, jos ei tehoa ? Kysy lääkäriltäsi. Kyllä ihon kuivuminen mun käsittääkseni on sellainen sivuvaikutus joka tulee kaikille jossain muodossa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mar kirjoitti:

Kuin kauan kestää kun kuuri rupeaa vaikuttamaan? Olen syönyt n.12 vkoa ja en kyllä huomaa eroa. Huulet vain kuivuneet. Ensin tilanne vain paheni, nyt suurinpiirtein sama tilanne kuin aloituksessa. Menkkojen aikana näpyt lisääntyy taas.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu