Koodi robotinrakennukseen?

Onko cheattia, millä saa robotinrakennuksesta heti sen kultasen ansiomerkin? En millään jaksais rakennella turhaan satoja pikkuroboja, haluun vaan servon.
1195
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Katsoppa ylempi viesti. Samat ohjeet, mutta sitten sinun pitää valita joku Robotery ja Gold. :) Niin, ja Servon saa myöskin melkein samalla tavalla. Menet sinne Spawn valikkoon, ja valitset sieltä New Servo. :)

-Mira

Äänestä

Kommentoi aloitusta


katip kirjoitti:

Onko cheattia, millä saa robotinrakennuksesta heti sen kultasen ansiomerkin? En millään jaksais rakennella turhaan satoja pikkuroboja, haluun vaan servon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu