Iina & Antti A. ?!

kellään tietoa kyseisten ihmisten nykystatuksesta? Seurustelevatko keskenään, tahoillaan yms...
63130
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kolme lasta, asuvat jakomäes, pihalla corolla.

Äänestä

Ei antti ja Iina taida enää seurustella. Ja hyvä vain jos Antti on ymmärtänyt että ansaitsee parempaa... :) Ei ole nähty yhdessä sitten Iinan lähtemisen talosta!

Äänestä

että Antti ja Tea Khalifa oli nähty hempeissä merkeissä lauantaina. He olivat juhlimassa helsinkiläisessä yökerhossa ja poistuivat käsi kädessä...
Että ei taida ainakaan Iina olla enään kuvioissa...

Äänestä
  • omaan arvoonsa. Kuvakin oli vanhasta arkistosta. Onhan Antti ja Iina nähty yhdessä äskettäin. Iina ollut mukana Antin ja Pertun juontokeikka paikalla. Totuuden siitä ovatko he yhdessä, tietävät vain he itse. Toisaalta, jos he itse kertoisivat asiasta, kyselyt loppuisivat.

    Äänestä

  • voi jättää kirjoitti:

    omaan arvoonsa. Kuvakin oli vanhasta arkistosta. Onhan Antti ja Iina nähty yhdessä äskettäin. Iina ollut mukana Antin ja Pertun juontokeikka paikalla. Totuuden siitä ovatko he yhdessä, tietävät vain he itse. Toisaalta, jos he itse kertoisivat asiasta, kyselyt loppuisivat.

    Vai oliko tämä kuulopuhetta? Mielestäni pitkään aikaan ei ole ollut mitään siihen viittaavaa, että A ja I olisivat olleet tekemisissä. Taisi romanssi jäädä talon sisälle. Hanna ja Timo sitä vastoin taisivat todistaa kaikki epäilykset vääräksi.

    Äänestä

  • mukana, kirjoitti:

    Vai oliko tämä kuulopuhetta? Mielestäni pitkään aikaan ei ole ollut mitään siihen viittaavaa, että A ja I olisivat olleet tekemisissä. Taisi romanssi jäädä talon sisälle. Hanna ja Timo sitä vastoin taisivat todistaa kaikki epäilykset vääräksi.

    Jos ne kertoisivat julkisesti ovatko vai eivätkö ole, niin joutuisitte psykiatrille niinkuin joku jolle Sillanapään puppelipoikuus oli yllätys. Teiltä loppuisi muiden elämä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onko kirjoitti:

kellään tietoa kyseisten ihmisten nykystatuksesta? Seurustelevatko keskenään, tahoillaan yms...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu