Agia napaa 1.5 -06

Onko ketään muita lähössä bilettämään ja nauttimaan auringosta 1.5 2006? mä oon lähössä kaveriporukan kanssa.. tuntuu et kaikki on lähössä sinne 8.5.. =)
61141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

8.5 olen menossa..mutta jos ehit ennenkö lähen niin kertoon tänne matkastasi! vinkkejä jne. ;)
Kyllä varmaan 1.5 on porukkaa lähössä..eivät vaan täällä pyöri...:)

Äänestä
  • Lähetää kans toukokuun aika alussa kaveriporukan kaa...=)

    Äänestä

Kaksi parikymppistä hoitsua on tulossa kanssa, mut vasta 8 pvä.. :)

Äänestä

Olemme kavereiden kanssa lähdössä tuolloin! Millanen porukka teitä on? Hotelli? Aurinkoa ja biletystä :)

Äänestä
  • meitä on lähössä kolme abityttöstä.. ja me mennään hotelli Pavliniaan.. =) Entäs te ?

    Äänestä

  • piitzuli kirjoitti:

    meitä on lähössä kolme abityttöstä.. ja me mennään hotelli Pavliniaan.. =) Entäs te ?

    Meitä on kans lähössa kaks hotelli Pavliniaan!!! Enää pari päivää!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Piitzuli kirjoitti:

Onko ketään muita lähössä bilettämään ja nauttimaan auringosta 1.5 2006? mä oon lähössä kaveriporukan kanssa.. tuntuu et kaikki on lähössä sinne 8.5.. =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu