Meiltäkin löytyy nimittäin ex tenavatähti Sofia Zida joka on laulaja. Miten näin kaunista upeaa miss universum tason kaunotarta ei ole tuotu esille meillä. Suomen kaunein julkkis.
http://www.metrotuotanto.com/metropoli/lehdet/39_akuva.jpg
http://www.emi.fi/emi2/kuvat/artistit/sofia.jpg
http://www.metrotuotanto.com/metropoli/lehdet/39_akuva.jpg
http://www.emi.fi/emi2/kuvat/artistit/sofia.jpg
Vastaukset 12
Vanhimmat
http://www.soneraplaza.fi/GetImages/GetImages_GetImage_jpg/0,2600,70218,00.jpg
http://meteli.net/img/archive/AR8431_4.jpg
Enpä tuota kaunottareksi kutsuisi... Söötiksi korkeintaan.
Kyllä ainakin suomen missit peittoaa kauneudellaan. Ja näitähän Makunen ei silti ottaisi kisaan.
kaunis nuori nainen!! Ilta-sanomissahan hänestä oli tänään juttua!! Olen kyllä nähnyt hänestä aikaisemminkin juttua muistaakseni Katso lehdessä...jo silloin pisti silmään että siinä on harvinaisen kaunis nainen suomen oloissa :D
Mutta tunnetustihan suomalaisen ja ulkomaalaisen lapsista tulee usein kauniita... :D
Tuon veroisia naisia pitäisi saada suomenkin missikisoihin niin voisi tulla menestystäkin joskus...
ja ihan ok.
Romanit ja latinot on 2 eriasia. Latino on henkilö joka on syntynyt Latinalaisessa Amerikassa tai jonka molemmat vanhemmat tai jompikumpi vanhempi on latino.
Joo mustalaiset on kyllä noita intian siirtolaisia
Niin että eipä niillä hirveesti oo latinon kanssa tekemistä !
Onhan tuo kaunein näkemäni suomalainen, mutta eihän tuo suomalainen täysin olekkaan.
Ihan pantavan näköinen mutta se musiikki,aivan mitään sanomatonta huttua.
nähty missikisoissa on sen pituus. Muistan nähneeni hänet jonkun "ei niin tasokkaan" mallitoimiston listalla ja pituutta oli joko 163 tai 166...eli ei tarpeeksi. Kerrankin joku oikeasti kaunis, mutta niinhän se sitten aina menee ettei pituutta ole tarpeeksi.
todella kaunis mutta liian lyhyt hänkin...olikohan peräti 163 senttiä jos oikein muistan!! Sofia on kyllä kova kilpailija Anne-Marille :D
Ei taatusti ole 163, veikkaan että 155 menee lähelle .... muuta pienet naiset ovatkin parhaita :) Ihan ehdottomasti.