Ufot eikä muukalaiset ole totta, kaikki mitä teille on sanottu on puppua. Ymmärrättekö ne on vain mielikuvitusta, hei hankkikaa elämä ja ryhtykää oikeaa elämää elämään. Muukalaiset on vain niissä elokuvissa ja peleissä, pelaatte liikaa pelejä ja katotte elokuvia liikaa. Miksi te edes vaivaudutte kirjoittamaan tänne jos ne eivät ole totta. Itse en usko niihin enkä koskaan tule uskomaan. Te suoraan sanoen olette hulluja hörhöjä kaikki, te uskotte johonkin mistä ei ole tieteellistä todistusta. Te Ufouskovaiset olette sitten niin hulluja ettei hullumpia ole. Aprillia aprillia, koko juttu oli aprillia.
Muukalaiset vain mielikuvitusta
5
440
Vastaukset
- hoh hoijaa
Aprillipilailupäivä meni jo... Ei naurata. Voisit itsekin keksiä jotain muuta tekemistä. Lue vaikka UFOkirja.
Ufokirjasta se propaganda alkaa. Paljon tekstiä, vähän asiaa eikä ainuttakaan todistetta. Lukekaa mielummin vaikka fysiikkaa ja pohtikaa kuinka heidät olisi mahdollista löytää sekä kuinka heidän olisi mahdollista löytää meidät!
- Ali b
Owashi kirjoitti:
Ufokirjasta se propaganda alkaa. Paljon tekstiä, vähän asiaa eikä ainuttakaan todistetta. Lukekaa mielummin vaikka fysiikkaa ja pohtikaa kuinka heidät olisi mahdollista löytää sekä kuinka heidän olisi mahdollista löytää meidät!
Väittäisinpä, että ihmisrodun fysiikantuntemus on vasta lastenkengissään. Eli eivät nuo tarjoamasi kirjat mitään varsinaisia runsaudensarvia ole tietoa etsivälle.
- muukalaisia todellakin
Käypä vaikka tutustumassa itäiseen Helsinkiin..
Illegal Alieneita Vuosaari täynnänsä.. - tiedosta
----------
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad671252- 42911
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että338709- 51661
- 112659
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116646- 51638
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38605- 76592
- 56584