BMW

ja myy enemmän nelivetoautoja kuin Audi. Lähde TM:n 5.4.ilmestynyt numero. Lisäksi BMW on uudella X-Drive -mallistolla voittanut jokseenkin kaikki 4-vetovertailut. Yllättävää, täytyy varmaankin harkita merkin vaihtoa seuraavaksi autoa vaihtaessa.
4637
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näinhän se kannattee tehdä. Kerro sitten meillekin ku vaihdat merkkiä ku tää asia kiinnostaa meitä kaikkia.

Äänestä

Crolla kun kerran ostat auton sen mukaan mitä muutkin ostaa?

Äänestä

EIKS MERSULLAKI OO

Äänestä

ei taida miehellä olla kyllä tällähetkelläkään audia persiinalla. ei jäänyt epäselväksi. ja ei kyllä taida olla sun seuraava autokaan bmw nelivedolla. pysykää suosiolla sielä riisikuppipalstalla ei tarvi tulla tänne ruikuttaan turhia. itsellä kyllä audi mutta vajaaveto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valmistaa kirjoitti:

ja myy enemmän nelivetoautoja kuin Audi. Lähde TM:n 5.4.ilmestynyt numero. Lisäksi BMW on uudella X-Drive -mallistolla voittanut jokseenkin kaikki 4-vetovertailut. Yllättävää, täytyy varmaankin harkita merkin vaihtoa seuraavaksi autoa vaihtaessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu