Mikä on teidän paras ja huonoin piirteenne? Ja, VAIN kumpaakin 1.
KAURIIT HUOM
naiserakkoko
153231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
paras on empaattisuus ja huonoin piirre on se kun kauris sotkeutuu itse omaan "lankavyyhtiinsä".
Olen tammikauris...ja tutulta kuulostavat mainitsemasi piirteet...Kyllä täytyy sanoa, että empaattisuus on nro1...:)...Huonoa mielestäni se, kun tulee oltua liian jämpti..:(
niin jämpti,se on se oikea sana
Sepä se...
huonoin ominasuus tarve tuntea itsensä hyväksytyksi, siihen pyrkii melkeinpä keinolla millä hyvänsä ja paras peränantamattomuus.
Ehdottoman empaattinen olen minäkin, mutta onko se aina niin hyvä? Olen osittain vesimies tosin, taiteellisuus ja itseilmaisukyky(muuten kuin puhumalla) on mielestäni paras, huonoin? Itsepäisyys!
Paras piirre on ylivertainen älykkyys, huonoin on pienen planeetan kokoinen ego. ;)
toi juttu menee just toisin päin ;)
Paras: Tahto joka ajaa minne vaan
Huonoin: Tahto joka ajaa minne vaan.
huonoin: perfektionisti jossakin mielessä->siksi on vaikea lopettaa oikeaan aikaan työt ym.
paras:uskollinen
kun kauris on niin täydellinen ja ihana ja huonoin muiden mielestä on se kun kauris on niin täydellinen ja ihana kun ne kadehtii sitä:)
Paras on empaattisuus
Huonoin on kykenemättömyys ottaa vastaan negatiivista palautetta
parasta on määrätietoisuus, huonointa itsepäisyys.
Paras piirteeni kavereitteni mielestä on se, että olen iloinen enkä koskaan tylsä. Huonoin puoleni on se, etten luota ihmisiin helposti.
Paras piirre:oon ihana vaalee ihonen ja tosi luonnollinen.Tosin kyllä tumma tukka.Itsetunto mulla sopiva ja kaikki muu todella sopivaa..!!