ääntä lähtee satunnaisesti töötistä

naksaus kuuluu ratin sisältä, rele toimii, ääntä ei tule. Mistä muuten saisi tööttejä? Romuttamoihin - hajottamoihin täytynee soitella jos vaihto olisi todennäköinen ratkaisu.
2158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Testaa törrä ottamalla sähkö suoraan akusta törrälle jos hirnahtaa,niin vika jossain muualla jos ei,niin uus törrä. Merkkiliikkeessä maksaa ehkä jonkun 30 ekeä.

Äänestä
  • tattis

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Passat -90 töötti kirjoitti:

naksaus kuuluu ratin sisältä, rele toimii, ääntä ei tule. Mistä muuten saisi tööttejä? Romuttamoihin - hajottamoihin täytynee soitella jos vaihto olisi todennäköinen ratkaisu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu