tartten apua RED FACTIONissa

miten pääsee ensimmäisten sädepyssymiesten ohi. siinä on semmonen aukea jossa on kiviä.. pitääkö siinä vain juossa ohi???
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En minä vaan muista siit on niin kauan kun viimeks sitä pelasin. Alku meni kummiski joten näin:
Edessäs on tappelu jossa vartija saa turpaansa, nappaat vartijalta tainnutuspatukan ensimmäiseksi aseeksesi. Sitten käyt sillä pätkimässä seuraavan vartijan jolta nappaat sädepyssyn. Ja sitten vaan lahtaat kaikki. Uusia paukkuja ja elinvoimaa saa rohmuttua kuolleilta vihulaisilta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


zorro kirjoitti:

miten pääsee ensimmäisten sädepyssymiesten ohi. siinä on semmonen aukea jossa on kiviä.. pitääkö siinä vain juossa ohi???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu