lordi

EI todellakaan voita viisuja vaan tekee itsensä naurettavaksi!näin on;O
3345
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No Suomen viisuthan ovat aina aikaisemmin olleetkin niin vakavasti otettavia tuolla karsinnoissa ;P Ulkomailla ne on otettu niin vakavasti, ettei niille ole annettu pisteitä ollenkaan!

Äänestä

Lordi on paras edustaja tähän mennessä !!!!
Ei se ainakaan huonommin voi pärjätä
ku edelliset edustajat !!!!!

Äänestä
  • Tulet pettymään ja pahasti;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fanci kirjoitti:

EI todellakaan voita viisuja vaan tekee itsensä naurettavaksi!näin on;O

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu