Alienit muuttavat

menneisyyttämme

Luulen, että alienit muuttavat välillä aikaamme koska osaavat aikamatkustuksen. Siksi joskus havaitsemme jotain tehdessämme, että olisimme tehneet sen aikaisemminkin. Ajassamme on viimeaikoina tapahtunut niin paljon jo nopeita muutoksia, ehkä alienit todella muuttelevat yhtä sun toista menneisyydessämme korjatakseen maailmamme.

5

534

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • jatkoa

      Toinen teoriani on, että me jotka koemme välillä näitä deja vu ilmiöitä, että olemme alineiden sieppaamia ja sieppauksen jälkeen tyhjentävät sieppausmuistomme ja näin palauttavat juuri siihen hetkeen ennekuin sieppasivat meidät.

      • kp75

        (olemme alineiden sieppaamia ja sieppauksen jälkeen tyhjentävät sieppausmuistomme ja näin palauttavat juuri siihen hetkeen ennekuin sieppasivat meidät.) niin itse olen sitä mieltä, että he istuttavat meihin ns. tiedon siirto sirun. joka koteloituu johonkin kohtaa vartaloamme. sen kautta he tarkkailevat ja saavat tietoa maapallolta. sieppaavat ja lisäännyttävät meitä siellä ylhäällä ja palauttavat maanpinnalle tänne meidän sekaan.


    • Muukalaiset todella muuttavat menneisyyttämme koska osaavat todistettavasti kulkea ajassa samalla tavalla kuten me paikassa! Muukalaiset tuhosivat dinosaurukset jotta ihmiset voisivat elää, poistivat merenneidot ja todisteet itsestään, asumme oikeasti maailmankaikkeudessamme marmorikuulassa ja näitä marmorikuulia myydään paikallisessa muukalaispuotissa suunnattuna leikkimielisille elämäänsä kyllästyneille vihreille miehille.

      UFOT TULEVAT, KAIVAKAA BUNKKERIT PERUSKALLIOON! Varautukaa maidolla ja pikkuleivillä vastaanottoon.

    • owashista

      Teorioita saa ja pitääkin olla, kiva kun kirjoitat omia aatoksia.

    • 11 v

      oon 11v poika ja joskus kun katsoin stuart little 2 niin tuntui kuin olisin katsonut sen joskus ennenkin vaikken edes ollut

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tukalaa kuumuutta

      Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
      Ikävä
      43
      3027
    2. Ensi kesänä

      Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
      Ikävä
      61
      2991
    3. Sinä, ihastukseni

      Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
      Ihastuminen
      42
      2377
    4. Tiedät ettei tule toimimaan.

      Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
      Ikävä
      31
      1873
    5. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

      Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      79
      1748
    6. Okei, myönnetään,

      Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
      Ikävä
      25
      1719
    7. Onko kaivatullasi

      himmeä kuuppa?
      Ikävä
      48
      1586
    8. Mihin hävisi

      Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
      Iisalmi
      77
      1285
    9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

      En taida nähdä sinua koskaan.
      Rakkaus ja rakastaminen
      39
      1260
    10. Lähtikö korvat

      puhtaaksi vaikusta?
      Tuusniemi
      79
      1080
    Aihe