Miksi

on ihan turha. Mie tapan kaikki alkuperäistä villiä luontoa vastaan ajattelevat siekailematta. Nyt jo rasvaan torrakkaa valmiiksi tuleviin koitoksiin. Kohta alkaa tapahtuun.
T: Todellinen ekoterroristi
5423
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

...sua ei ainakaan sanota piipertäjäksi.

Äänestä

Eihän tämä nyt ihan turha palsta ole kun asiasikin täällä ilmoitit.Tiedetään vähän varautua tuleviin koitoksiin.
Missä päin torrakoit notta osaa vähän kartella?

Äänestä

itsestäsi - luonnonmukainen ihminen ei tapa toisia

Äänestä

Ei niitä torakoita tarvitse rasvata. Pärjäävät muutenkin. Jatkat vaan samaan malliin. Jos tarvitset uutta geeniainesta populaatioosi, voin lähettää Matkahuollon kautta.

Äänestä
  • Torrakasta, ei torakasta. Ovat kaksi aivan eri asiaa.
    Ja sitte luonnonmukainen ihminen kyllä tappaa melkein mitä vaan, luonnosta vieraantunut ei siihen pysty, joku muu tappaa ja sie käyt tuotteen lihatiskiltä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tää palsta kirjoitti:

on ihan turha. Mie tapan kaikki alkuperäistä villiä luontoa vastaan ajattelevat siekailematta. Nyt jo rasvaan torrakkaa valmiiksi tuleviin koitoksiin. Kohta alkaa tapahtuun.
T: Todellinen ekoterroristi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu