KUn tuolla joku

niin minun mielestäni täällä ei enää ole häirikköä näkynyt edes..ihan turhaa valitat kuule..jos sulla on noin lyhyt pinna niin mites vauva kestät kysynpä vaan??
4516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ja viesti oli sitten toukoäidille! suututtaa tollanen ihme valitus..antakaa lasten leikkiä ja ei se lapsi oo pitkään aikaan edes häirinny. Itse ainakin keskityn lapseen enkä moiseen lapsellisuuteen kuten sinä.

Äänestä
  • ..ne häiriköt löytyikin!Ihmeteltiinkin jo!

    Äänestä

  • ... keskityit lähettämällä lapsellisen viestin tänne. taidat ollakin juuri se paljon puhuttu häirikkö.

    Äänestä

  • Niin ja nyt kirjoitti:

    ... keskityit lähettämällä lapsellisen viestin tänne. taidat ollakin juuri se paljon puhuttu häirikkö.

    sinäkin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


valitti kirjoitti:

niin minun mielestäni täällä ei enää ole häirikköä näkynyt edes..ihan turhaa valitat kuule..jos sulla on noin lyhyt pinna niin mites vauva kestät kysynpä vaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu