Taas on tosi kankkune ei menny kuin kolme päivää mut voimat ihan pois ja hermot riekaleina. Vituttaa olla yksin..Pelottaa liskot tulee tänä yönä käymää..Saatanan baarimusiikkikin soi korvissa vieläkin ja tummii varjoi vilahtelee silmäkulmista.
Vastaukset 5
- mirkeli
... ja ens viikonloppuna otat uusiksi?
Tuttuja tuntemuksia entisestä elämästä. Nyt olen vasta raittiuteni alkupolulla ja teki kyllä mieli mennä baariin, mutten mennytkään. Tänäänkin olisin voinut mennä, sillä huomenna (ma) on vapaapäivä.
Olotilasi on hutera vielä tiistaina, mutta pari selvää päivää ja sitten taas baariin. Ne on vaan laulujen lunnaat maksettava ja ajan mittaan käyvät vaan kovemmiksi.
Kun selvenet, niin mieti mitä haluat elämältäsi. - aaaargh aargh
tuttua tuohua. suathana kun kestäs tän maanantain. Riivin jo tässä tasoittavaa olutta.
Prk..le saisivat tuotekehittää tuota alkoholia, jottei siitä tämmösiä viekkareita ja muita psyykkisiä vaivoja tulisi.
Polttasin pilveä, vaan se oo paljoa parempi laitonkin. Eikä se kolahda päähän niinkuin alkoholi. Paranoijakin iskee ja ahdistus toisinaan. Toleranssi tulee niin helpolla, että lopulta se on kuin tupakkia polttelis, ei nouse yhtään vaikka kilon polttas.
Elämä on niin tylsää huumetta, etten sitä tylsistymättä jaksa. Mikä neuvoksi olisiko noi Diapamit ja muut bentsot hyviä onhan ne laillisiakin. Mitä sivuoireita niistä on?- bentsot
väliin. Tekee sekavaksi ja käyttäytyminen muuttuu kuin toisen ihmisen tekemäksi. Jälkikäteen et edes muista hölmöilyjäsi. Ja koukuttaakin pahasti.
- Jees.
Tuossa esimerkki:
http://www.ratemyvomit.com/?action=ssp&pid=952 - cime
Ja taas vois soittaa vaikka banjoo..herranjumala mitkä fiilikset. nyt loppu..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1871638
- 851382
- 1041068
- 48919
Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..15895Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40793Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83666Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.113661Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30651Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45597