Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Miehet!

Tuntuuko hyvältä kun kalu uppoaa ihanaan naisen perseeseen?
51365
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Eihän se ole oikea paikka vaan pimppi. Se tuntuu tosi hyvältä.

Äänestä

tottakai se tuntuu ihanalta. Pimppi tuntuu hyvältä sekin, mutta peppu aivan taivaalliselta. Ja siis puhun naisen pepusta, olen hetero.

Äänestä

LAINATKO PERSEESI MONEKSI TUNNIKSI MULLE
JOS KELPAA OTTAA YHTEYTÄÄ

Äänestä

viemärirotat ovat aivan eri rotua....

Äänestä

tekstistä huomaa, että olet mies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pepputyttö. kirjoitti:

Tuntuuko hyvältä kun kalu uppoaa ihanaan naisen perseeseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu