Ainakin mun Lada on paljon parempi ja teitä viedään kuin pässiä narussa. Voikun te ette ymmärrä. Jos elettäisiin proletariaatin diktatuurissa niin kaikilla olis Lada ja hyvä olla. Ja miten tasapuolista !
Lada 110 on laadukkaampi kuin Volvo 80
ja BMW 700 sarja
6517
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
vittu paskenpaa romua olekkaan ku lada, kyllä hävettääkin niiden puolesta jotka sellasella paskalla ajelee
Eihän semmosta paskaa voi edes autoksi sanoa.Eihän niitä ole Tammi-Helmikuun aikana myytykkään kun seittemen kappaletta,alkaa kansa vihdoin tajuaan et mikä on auto.Sitäpaitsi tämä keskusteluhan on väärällä palstalla!Ooppeli on sata kertaa parempi auto ku joku paska lada.
Sanoitteko Opelia autoksi, ettekö hyvä herra tiedä, että Opel ei ole auto vaan surkea auton korvike.
Jos Opel ei ole auto niin kerro mulle mikä Lada on.En ole läheinen Ooppeli fani mutta kyllä ooppelilla ajelisin mielummin kun jollain h¤¤ve¤in Ladalla!
Kyllä itse olisin ajanut vaikka Ladalla ennemmin, kuin uudella Opelillani, jota sai vaide 10 kertaa
takuu huoltoon kun bensatankki vuosi ja öljyt tulivat pihalle.
No nyt joku onnellinen ajelee sillä.
kun laitat jutun laadukkaasta Ladasta Opelin osastolle.Onkos toi kevät aurinko sekottat sun kakkulastas älyn pihalle?