A4 kauko-ohjain

Saakohan A4:n keskuslukitukseen lisättyä jälkikäteen kauko-ohjainta? Lukot toiminevat siinä alipaineella? Autohan on -96 mallin audi a4 1,6.
3516
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaukona toimimaan.

Äänestä
  • Minä laitoin muutama vuosi sitten VDO kauko-ohjauksen jonka ostin vw/audi liikkeestä -92 100:een,maksoi vajaat 100 euroa,kaverini(konttori kone/tietokone asentaja)laittoi kaljapalkalla kuntoon.merkkiliikkeessä olivat sitä mieltä että menee kauan asennuksessa? Keskus löytyi kyseisessä autossa takapenkin alta,siellä sai tehtyä kaikki piuha hommat.Paljon parempaa lisävarustetta vanhaan autoon saa hakea! loppu se jäätyneitten lukkopesin kans värkkääminen! (sama alipaine toiminen lukkojärjestelmä)

    Äänestä

  • Audeileva kirjoitti:

    Minä laitoin muutama vuosi sitten VDO kauko-ohjauksen jonka ostin vw/audi liikkeestä -92 100:een,maksoi vajaat 100 euroa,kaverini(konttori kone/tietokone asentaja)laittoi kaljapalkalla kuntoon.merkkiliikkeessä olivat sitä mieltä että menee kauan asennuksessa? Keskus löytyi kyseisessä autossa takapenkin alta,siellä sai tehtyä kaikki piuha hommat.Paljon parempaa lisävarustetta vanhaan autoon saa hakea! loppu se jäätyneitten lukkopesin kans värkkääminen! (sama alipaine toiminen lukkojärjestelmä)

    Kiitoksia neuvoista, täytynee perehtyä asiaan tarkemmin ja hankkia kauko jossain vaiheessa kevättä/kesää...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vag kirjoitti:

Saakohan A4:n keskuslukitukseen lisättyä jälkikäteen kauko-ohjainta? Lukot toiminevat siinä alipaineella? Autohan on -96 mallin audi a4 1,6.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu