Ostin kaupunkinne Moskovassa liikematkalla ollessani! Nyt on tilanne se, että toivoisin kaikkien köyhien muuttavan pårvååseen välittömästi, tämä koskee myös kaikkia vähemmän heteroita!
Kaikki rakennusprojektit on toistaiseksi jäädytetty, kunnes teen analyysin kaupunkini tarpeellisuudesta! Jos katson, ettei sille löydy käyttöä niin rakennan sen paikalle suuren 389 reikäisen golfkentän, jolle pårvåålaiset ovat tervetulleita aina kun tiitä tarvitaan! Kiitos!
Kaikki rakennusprojektit on toistaiseksi jäädytetty, kunnes teen analyysin kaupunkini tarpeellisuudesta! Jos katson, ettei sille löydy käyttöä niin rakennan sen paikalle suuren 389 reikäisen golfkentän, jolle pårvåålaiset ovat tervetulleita aina kun tiitä tarvitaan! Kiitos!
Vastaukset 25
Vanhimmat
no voi huh huh....saa olla tylsä elämä/liikaa aikaa sullakin....
37miljoonaa euroa tilillä saman verran kiinni osakkeissa ja kiinteistöissä...on kieltämättä vähän tylsää, kun ei varsinaisesti tarvitse tehdä muuta kuin käskeä alamaisia, laskea rahoja ja pitää pårvåålaiset pois ihmisten ilmoilta!
...vaihteeksi! Luuletko, että kukaan noita elvistelyjäsi uskoo?? Hah hah! Ei todellakaan! Sinä et saisi rahaa poikimaan, vaikka sitä viljellä pystyisi... Vaikka kädestä pitäen neuvoisi. Olet tainnut käydä lunttimassa minun kirjoituksiani enemmänkin, kun tälläisiä puhut!
kyllä saat poikimaan vaikka sonnin hah hah haa...Kuka nyt sun säälittäviä veteraanien haukkumisjuttujas lukee säälittävä rintamakarkuri...oikea yhteiskunnan elättipummihippihomo heh heh hee...
Mä tunnen tän temppeliherran,se oli mun mutsin hoidossa kun se oli kakara.Kakarahan se on vieläkin vaikka parta on ruvennu kasvaan.Sen mutsi sano,jos sä et kohta hae itelles töitä vaan istut koko ajan ruudun edessä niin minä en enää jatkossa maksa sun laajakaistaa.Ja mä tiedän sen mutsin,se ei maksa.
Siis asiahan on niin, että sun mutsis "hoidossa" On palkkapäivänä käyny koko Loviisan työtä tekevä miesväestö! Noh eihän niitä montaa ole, mutta ei sillä paljon kannattas paljon kehuskella, ettei verottaja kiinnostu mutsis pimeistä hommista!
Pikkasena kun paskoit housuun,ja mun mutsi piti pestä pyllysi,niin se aina hoki,herran jumala,mitäköhän tosta pojasta tulee.Toisille kasvaa pippeli,ja tolla on vaan kuoppa.Eihän se voi mennä saunaankaan muitten kanssa.Luule että se on tyttö.No nyt vanhempana tiedän että Kiinassa tehdään melko luonnollisen näköisiä elimiä.Eikun remmit kannikoitten ympäri ja peruuttaen lauteille.
Hei ole Niko olen 15 vuotias finniturpa ja olen huolissani, koska penikseni ei ole kehittynyt riittävästi! Olen usein esitellyt sitä äidilleni, joka on naurun lomassa yrittänyt lohduttaa minua sanomalla, että Jumala on vaan sinulle antanut tuollaisen tirrirepaleen ja varmasti jostain löytyy, ei ehkä tästä kaupungista, mutta jostain sellainen poika jolla on niin pieni peräaukko, että sinunkin toukka onj sille liikaa! Pääsin kerran kirjaston koneelle ja etsin googlesta apua ongelmaani! Ja heureka, Kiinassa tehdään bambuisia peniksenjatkeita. Vihdoinkin voin mennä liikuntatunnin jälkeen suihkuun muitten poikien kanssa ilman että kaikki nöyryyttävät minua!
melkoinen epeli, varsinainen kameleontti jolla on greenit märkänä ja antis takahutlarissa.
uudelle seksilomalle ja taas tietenkin ruotsiin... Kairautat perseeseesi ne loput 159 reikää, sitten antikana tulee sinne sun greeneille "puttailemaan" ja nuolemaan kolos puhtaaksi.
kiehtova ajatus! Antibroileri puttailemassa mun greenillä. OIh...jouduin taas erektion valtaan ja tällä kertaa ilman stimulantteja!!!! Puhu lisää rumia jooko senkin äksönmän...sä oot niin ihqn brutaali...
Siis ihan tosi juttu!!! Minä en temppeliherraa huoli, vaikka siitä minulle maksettaisi kaikki herran obligaatiot sekä osakkeet ja pankkitilin saldo siirrettäisi minun tililleni. En h*lvetti sentään. Jotain rajaa sentään! Minulla on parempaakin seuraa kuin räkäpartanen, kierosilmäinen karvap*rse temppeliherra. Ja jos ei olisikaan, niin sitten olisin mieluusti yksin.
Älkää unohtako sitä, että temppeliherra vihaa loviisalaisia ja porvoolaisia, koska teidän joukossanne on paljon suomenruotsalaisia. Minä taas yritän pitää herran pois teidän kimpustanne. Tämänkö saa palkaksi? Siis, että puolustan teitä... Minua työnnetään temppeliherran greeneille!!! Never!
Mistä suutuit?Olen iloinen että olet meidän puolella.Mä tuun kimppaan.Pyhien jälkeen alkaa talviloma,ja sitten käydään kimpassa tän saatanan homon kimppuun.Vuorotellen pidetään "se" hereillä ja loppujen lopuks se kuukahtaa ylivoiman edessä.
Joko työttömillekin kertyy talvilomaa työttömyyspäivistä? Kuules siittiö, kerää sä vaan porukkaa ja laita ne jonoon( kannattaa kuitenkin piirtää selkeät ohjeet kuinka se tapahtuu) ja mie pistän teijjät pinnoon! Kun Savonkingi käy paskalla, niin pöntössä uiskentelee pårvåån ja loviisan alistuneita käsilaukku poikia!
kana pussit ja lennä Porvooseen, jookos? Sinun omastamielestäsi näppäriä tekstejä ei kaipaa täällä kukaan.
Taisi osua arkaan paikkaan! Mut muista, että sulle aina töitä Savossa ravunsyöttinä, kalanrehuna ja variksenpelättinä!
vois kasvattaa parran ja lähteä vituks pariisiin.
voi aukaista b-rappunsakin !
sitähän sinä pikku Gekko toivoisit!
nuoresta pojasta ei toteudu vieläkään. tommonen ylilihava läskiperse ei kiinnosta ketään.
ovat terästä ja muotoni muutenkin kuin Kreikkalainen veistos, paitsi "se" on hillitön!!!!
...tajunnut miten hyvä idea tuo olikin! Jee, kyllä näin me teemme. Temppeliherra saa tuta. Silmät pyörivät päässä kuin Potin hedelmäkiekot konsanaan. Eikä temppis pystyisi enää kävelemäänkään kuin takaperin tai kontaten...Heh heh hee. Hyvä idea siis, pisteet sinulle, Niko.
se kalke ja kolina s-linnassa kun sua jyystetään takaluukkuun. selvis !
Sinusta on etsintäkuulutus kalakukkokaupungissa.Osta tekoparta ja katoa maan alle,jätä äitisi kone kotiin
Uusi päivitys: Täällä hallitsen nyt minä ja vähämieliset kaverini. Kunhan ensin saan revittyä entisten hallitsijoiden systeemin rikki typerällä kirjoittelullani. Vaviskaan maan matoset!