626 takaiskarien vaihto??

Eli takaiskarit tuntuisi olevan loppu.
Onko vaihtaminen iso homma?
2358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hae jostain halpakaupasta jousipuristimet n.10€ ja ei muuta kun vaihtaan.
Menee "autotalliasentajalta" ´tunti per iskari.

Jos sulla ei ole hajuakaan kuika tolppa irrotetaan, niin voin sen selittääkin.

Äänestä
  • Joten selittäisitkö?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


farmari.. kirjoitti:

Eli takaiskarit tuntuisi olevan loppu.
Onko vaihtaminen iso homma?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu