ekokuopio

Kerokaapas joku joka tietää, että millä bussilla pääsee parhaiten/lähimmäksi keskustasta EkoKuopion toimipisteelle joka sijaitsee Likolammentie 6:ssa, Männistössä??
5802
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pääset nelosella tai vitosella kaupungintalon edestä.Pois pitää jäädä kellolahdentien ja suurahontien risteyksessä.(kysy kuskilta)Ja lähdet kulkususuunastasi katsottuna oikealla risteyksestä.Kävelymatkaa perille n.200-300m

Äänestä

Nelosella 7.40 kaupungintalon edestä. Kiertää Likolahden teollisuusalueen.(vain tämä vuoro) Kysy kuskilta missä jäädä pois.

Äänestä

!!!

Äänestä

Kannattaa katsoa matka.fi:stä eli oma osoitteesi ja Ekokuopion osoite ja kellon aika. Bussi menee suhteellisen lähelle ja niitä on useampia.

Äänestä

paremminkin Likolahtea.

Mutta tuossahan tulivatkin matkaohjeet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaas kirjoitti:

Kerokaapas joku joka tietää, että millä bussilla pääsee parhaiten/lähimmäksi keskustasta EkoKuopion toimipisteelle joka sijaitsee Likolammentie 6:ssa, Männistössä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu