oppeliin ladan poksi?

onko kellään tietoa minkä vuoden/mallin ruiskupoksi sattuu 2.0i asconaan. jossain ladas on opelin ruisku tekniikka mut en tiedä missä. osaako kukaan kertoa? pitäs saada uus poksi hajonneen tilalle.
6388
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Siis ainakin idässä myytävässä Lada 110:n sporttiversiossa on C20XE-mylly, eli siis 16V s-litrainen. Muissa latekseissa tuskin on. Ja eiköhän nuokin ole jonkinlaisia lisenssikoneita ja bokseja.

Äänestä
  • eiköhän se satu vaik mul ei ookkaa 16v. satun asumaan itärajal et saan halval tost "naapuri" maast haettua sellasen.

    Äänestä

-88 ascona 2.0i:n boxi. Mitä olet halukas maksamaan ko. vehkeestä? Laitapa yhteystietosi, mikäli kiinnostaa.

Äänestä
  • sehän riippuu mitä pyydät? sil ois kiire ku pitäs saaha täs kuus leimattua. [email protected]

    Äänestä

  • niki kirjoitti:

    sehän riippuu mitä pyydät? sil ois kiire ku pitäs saaha täs kuus leimattua. [email protected]

    Täällä näyttää olevan enemmänkin Nikejä?!?

    Ja tavallisesti ei Niki nimeen törmää paljon missään, kiva tietää etten ole ainoa!!!

    Äänestä

  • Toinen Niki kirjoitti:

    Täällä näyttää olevan enemmänkin Nikejä?!?

    Ja tavallisesti ei Niki nimeen törmää paljon missään, kiva tietää etten ole ainoa!!!

    niki on mun lempinimi ei oikea.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niki kirjoitti:

onko kellään tietoa minkä vuoden/mallin ruiskupoksi sattuu 2.0i asconaan. jossain ladas on opelin ruisku tekniikka mut en tiedä missä. osaako kukaan kertoa? pitäs saada uus poksi hajonneen tilalle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu