07.07??

löytyykö 7.7 syntyneitä??

minä vm. 1979
111107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Ystäväni on syntynyt 7.7.1957. Hoitoalalla.

Äänestä
  • Missä päin maailmaa sijaitsee Hoitoalan kunta??

    Äänestä

..on 7.7. syntynyt.

Äänestä

Mää oon syntynyt 7.7. Tyypillinen rapu oon, perhe tärkein ja silleen.

Äänestä

...on syntynyt 07.07.1991.Itte oon syntynyt päivä myöhemmin samassa sairaalassa ja meiän äiditkin oli samassa huoneessa ja kaikki.Myöhemmin tavattiin eskarissa ja ollaan vieläkin bestiksiä, aikamoinen sattuma eikö:)

Äänestä
  • 7.7. Syntynyt (:

    Äänestä

Vuosimallia 1970. kuuluisat fraasit: no sullapa on seiskoja, heh heh, vielä kun olis 77.
Tyypillinen rapu olen.

Äänestä
  • Olen syntynyt 7.7.

    Paras päivä ikin :D

    Äänestä

..täällä. Minä vuonna 1980.

Äänestä

jep, jep -80

Äänestä

7.7.1979
Silloin kuulemma satoi kesäisesti

Äänestä

Kommentoi aloitusta


linda26 kirjoitti:

löytyykö 7.7 syntyneitä??

minä vm. 1979

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu