Mitä myönteisiä ominaisuuksia olet havainnut kannabista käyttävässä työkaverissa ja mitä positiivista on hänen työskentelyssään?
Kannabis ja työ
työläisoptimisti
3884
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mielialan heilahtelut olen havainnut. Aamulla pirteä ja iloinen ku peipponen, päivällä ku perseelle amuttu karhu. Duunin jälkeen vetää taas hatsit ja maailma on mallillaan..
Meillä yks pössypää keksi sellasen tuotantoprosessin joka säästää 20k€ vuodessa, kun ei enää tarvita ulkoisia resursseja tekemään korjauksia joita vanha prosessi aiheutti.
Oli kyllä sitäkin ennen pidetty työkaveri.Avulias ja myötätuntoinen.
On työkaveri jolla on ollut oikein läheinen suhde kannabikseen... käynyt oikein hoidossakin sen aineen takia.
Mitäs siinä, ahkera, tunnollinen, mukava nuorimies. En tiedä käyttääkö mutta jos käyttää niin tuskin niin paljon kuin aikaisemmin, en ainakaan itse ole huomannut mitään (että olis pilvessä töissä tai haisis sille...). Aivan kuin muutkin työntekijät. Paitsi ehkä sentyylinen ettei sen jannun päätä kiristä turhaan... ottaa tosi hyvin asiat. Joustava. Mielummin hänen työkaverinaan kuin krapulassa kiroilevan.