kertokaa viisaammat

Mikä on kun ei taidot riitä...

Tuollanen Canon i550-tulostin herjaa alvariinsa että paperi on loppu vaikka siihen survoisin kuin pirusti papereita tulostamista varten..?!?

Onko sieltä nyt sitten joku maaginen tunnistinhärveli rikki?
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minulla on samoja ongelmia Canon BJC-2000 kanssa ja lisäksi se on alkanut tulostaa tekstiä kunnolla vain joka toisen rivin ja joka toinen rivi näkyy kuin haamuna. Mitä pitäisi konkreettisesti tehdä asioiden korjaamiseksi? Kiitollisena otetaan kaikki asialliset ohjeet vastaan.

Äänestä
  • Voiskohan kyseessä olla Arvoisan Inc-clubin värikasetit?

    Itselläni Epson monitoimilaite särkyi niillä. Jos oot niitä mönjiä koneeseesi työntänyt, niin saat viedä laitteen elektroniikkaromuihin.

    Niillä tukkeutuu tulostuspäät. Valitettavasti.

    Äänestä

Samoja ongelmia HP matkatulostimessa. Takuuta jäljellä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Mikä on kun ei taidot riitä...

Tuollanen Canon i550-tulostin herjaa alvariinsa että paperi on loppu vaikka siihen survoisin kuin pirusti papereita tulostamista varten..?!?

Onko sieltä nyt sitten joku maaginen tunnistinhärveli rikki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu