Honda

auto. Kiitos... Varsinkin se uus mikä vitun sukkula civicci tai joku vastaava. hyi saatana...
5784
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tykkäsipä tai ei, Hondalle menee kyllä iso plussa että on rohkeutta muotoilla autojaan tuosta saamarin hopeaväri-sedan massasta poiketen.

Äänestä

Noh, voittihan se jonkun palkinnon muotoilustaan, ja mielestäni se on todella nätti ja tyylikäs auto. Samaa mieltä myös stylisti-tyttöni :)

Äänestä

täytyy kait itsekkin tähänkin keskusteluun osallistua...... olen tilannut itsellen otsikossani mainitsemani auton 1,8l koneella joka kiihtyy 0-100km 8,9 sek. aikapas hyvä tykki. hyvä alusta,pieni ruokanen ja hyvät sisätilat.... sorry vaan :D

Äänestä
  • Omani tuli pääsiäsviikolla ja olen ehtinyt sillä jo 3000km ajaakin.

    Äänestä

sä oot kyl rumempi,kato mä nään sut...hyi s..tana
ku ootki ruma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on ruma kirjoitti:

auto. Kiitos... Varsinkin se uus mikä vitun sukkula civicci tai joku vastaava. hyi saatana...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu