Onko kenellekään

käynyt niin, että on joskus ollut tosi ihastunut johonkin ihmiseen ja sen jälkeen muihin ihmisiin ihastuminen on ollut vaikeata?
5789
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mä vertaan kaikkia ihmisiä siihen yhteen...

Äänestä

Mulla silleen,että olin hirveen ihastunu yhtee juippii,muut ihmiset ei tuntunu miltään sen rinnalla(tirsk).Nyt kun en enää ole ihastunu siihe yhtee juippii,kaikki muut ihmiset tuntuu ihastuttavilta paitti se yks juippi.

Äänestä
  • Meen kattoon sitä.
    Siinä on se komee ja ihana Teemu.

    Äänestä

  • ny tuli kiire kirjoitti:

    Meen kattoon sitä.
    Siinä on se komee ja ihana Teemu.

    täältä.

    Äänestä

Näin voi käydä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastus kysymys kirjoitti:

käynyt niin, että on joskus ollut tosi ihastunut johonkin ihmiseen ja sen jälkeen muihin ihmisiin ihastuminen on ollut vaikeata?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu