omistan nuvi 300 laitteen, päivitän netin kautta kerran kuussa, ja parempaa laitetta ei ole...eli, PÄIVITTÄKÄÄ.
nuvi
300
51456
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
otit ja Garminin sivultako? Itse otin uuden softan ja audioversion tuohon C320, laitteen jumittuminen loppui uudella softalla, mutta en ole huomannut mitään muutosta tuolla uudella audiolla verrattuna vanhaan.
Eipä tuolla logissa mitään suomen kieleen liittyvää näykään. Sen sijaan se softapäivitys kyllä muuttaa osoittehaun minusta hankalammaksi kuin ennen.
----------------------------------
Changes made from version 2.20 to 2.40:
Added Flemish voice guidance.
Improved voice guidance for: German, Spanish, and Portuguese.
Changes made from version 2.10 to 2.20:
Added Portuguese and French Canadian voice guidance.
Changes made from version 2.00 to 2.10:
Updated German voice guidance
Katsokaahan tarkemmin, kyllä siellä on kaikki selvästi. nyt mennään 3.20(en tarkalleen muista)-päivitysohjelmassa. kone nopeutuu ja tarkentuu ja tulee uusia valikoita...mmm...valikoita.
mutta kun on kaksi erillistä päivitystä. Toinen päivittää softan, toinen ääniohjeet.
http://www.garmin.com/support/download_details.jsp?id=1171