löysin

unelma paikan

Olen usean vuoden ajan haaveillut itseni tyydytyksestä hierojalla. Nyt vihdoin pitkän ajan kuluttua, voin sen tehdä.Ihanaa.

Olen käynyt erään keski-ikäisen naishierojan luona useampia kertoja, alussa tunnustelin ja kuullostelin hierojan mielipiteitä asioista. Pikku hiljaa asiat alkoivat sujua mieleiseeni suuntaan.
Alusta asti hierotin itseni alasti, ilman pyyhkeitä ja peitteitä,saadakseni näyttää itseäni hänelle.
Ajoin karvani, että hän näkisi paremmin millaisen vaikutuksen hänen kosketuksensa saa aikaiseksi, kuinka hän saa minut märäksi ja turpoamaan.
Varsinkin reisien ja pakaroiden hierominen saa minut valumaan siihen pöydälle, mutta hierojani ei ole sitä huomioinut ääneen millään lailla, vaikka hän näkeekin simpukkaani suoraan.
Hieronnan jälkeen hän siirtyy pesemään käsiään, ja silloin työnnän käteni hävylleni, hyväillen itseäni siinä, tietäen hänen halutessaan näkevän peilin kautta tekoni.Pestyään kätensä hän jättää minut huoneeseen yksin, ja silloin laukaisen itseni sormillani.
Käyn viikottain hierottamassa, ja niistä hetkistä on tullut ainoa tapa tyydyttää itseni, tuon ihanan naisen aiheuttaman kosketuksen takia.
Mainittakoon vielä, ettei hieroja koskettele minua mitenkään sopimattomasti, vaan tekee työnsä täysin ammattitaitoisesti ja soveliaasti.

5

11954

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • okkolikookkolikooo

      Hän on ammattilainen ja tekee vain työtään....mahtaa olla hänellä kurjaa kun tietää että joka viikko on asiakkaaksi tulossa sama pervo joka tyydyttää itseään hänen työpaikallaan!!!

    • AROSUSI-09

      Jostain luin,että jotkut muijat duunaa itteensä parturinpeitteen alla tukanleikkuun aikana;)/Miähillä tollanen toiminta herättäisi närkästystä...

      • luulin

        et tämä on,N/N,juttu,fanttasia,haave,jutsku, palsta ,heikolta näyttää..Kysymys onko SEURALAINEN,DANEON,vielä näppäimillä ?


    • ,nyt kysyn

      missä olette TE hienot,ihanat N/N kirjoittajat,en sano nimiä mut "KYLLÄ KANSA TIETÄÄ"se haluaa helliä,kelliä,liukkaita..ja tietenkin UUsia kirjoittajia,fantt.odotetaan

    • zeni_1987

      tuossahan ihan kiihottuu kun lukee tuota! ;)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haapaveden upea kurvikuningatar

      No nyt on kyllä mahtava uutinen että Haapaveden rohkea ja toimelias nainen ja yrittäjä on päässyt finaaliin kurvikuninga
      Haapavesi
      105
      1284
    2. Uskaltaisitko ihana nuorempi nainen lähettää

      WhatsApp -viestiä, jos sulla on mun numero. Olisin ihan haltioitunut... Tykkään ja kaipaan ❤️❤️
      Ikävä
      91
      777
    3. Meinasi nainen mennä pasmat sekaisin

      Rupesin vapisemaan, kun huomasin sinut. Mutta sain sentään juuri ja juuri koottua itseni, etten ihan häpäissyt itseäni.
      Ikävä
      35
      691
    4. Sinulle viestiä

      Me sitten oikeasti tutustutaan ensin!!
      Ikävä
      47
      667
    5. Suomi meni ihan itse sössimään peruskoulunsa

      Nyt syytellään maahanmuuttoa, vaikka ihan itse lopetettiin vaatimaan oppilailta koulunkäynnin tarkoitus eli opiskelu ja
      Maailman menoa
      118
      551
    6. Lidilikö Suomussalmelle

      Tännekki Lidili. Loppus tuo kiskominen näillä jäljellä olevilla. K-Market ihan sikakallis ja hyvin ylimieliset omistajat
      Suomussalmi
      30
      531
    7. Ei makeat pimut sytytä

      sen jälkeen kun on nähnyt sinut. Olet vain ihastus vailla vertaa. Kun sinut tuntee muut eivät tunnu miltään. Tajuatko ol
      Ikävä
      32
      516
    8. Upeaa Google!

      Kohta on töitä tarjolla kaikille! Suomen taloushistorian suurin investointi ja Kajaani mainittu! Sähkö kyllä riittää, tö
      Kajaani
      182
      498
    9. Huomasitko? Elämä Lapselle -konsertti tänään suorana tv:ssä - Aika kova kattaus huippuartisteja!

      Lastenklinikoiden Kummien järjestämä Elämä Lapselle -konsertti tukee Suomen viiden yliopistollisen lastensairaalan toimi
      Viihde ja kulttuuri
      23
      497
    10. Miten vaikuttaa

      Jos kaivatustasi on moni muukin kiinnostunut?
      Ikävä
      59
      483
    Aihe