zonette, apua

hei!
näetkö selvyyttä ex kihlatun ja minun tilanteeseen? en halua hänestä luopua millään, uusia miehiä pyörii ympärillä paljon, en halua niistä ketään, vain hänet takaisin.
ehkä olen tuomittu odottamaan häntä takaisin ikuisesti?
193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tulet hänet tapamaan ja se tuntuu teistä kummastakin epämielyttävältä ristiriida ovat välilänne joka ei teitä yhteen tuo enää vanhempi nainen on kuin taivaan lahja joka saapuu hädän hetkellä lohdutamaan hyvää kesän odotusta sinulle

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö norjasta kirjoitti:

hei!
näetkö selvyyttä ex kihlatun ja minun tilanteeseen? en halua hänestä luopua millään, uusia miehiä pyörii ympärillä paljon, en halua niistä ketään, vain hänet takaisin.
ehkä olen tuomittu odottamaan häntä takaisin ikuisesti?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu