Saako poliisilaitokselta

pääsiäistä!

Olis hakusessa polkupyörä, käytetty sellainen ;)
tarvihtisin sitä työmatkoihin.
Ihan "mummopyörä"käy .

Saako laitokselta ostaa?milloin ne huutokaupat on?

Ja jos jollain on pyörä ylimääräisenä ja tiedossa niin laittakaapa spostiosoitteita niin katsotaan pästäänkö yhteisymmärrykseen:)
3856
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kysy poliisilaitokselta, ei se mikään salaisuus ole se ajankohta.

Äänestä

ei muutako koukku köyden päähän ja plumpsis,ja ylös.eikä maksa mitään

Äänestä

minulla ois viime kevään huutokaupasta pari ylimääräistä pyörää. naisten ja miesten maastopyörä. vaatii pientä fiksausta. myyn halvalla. jos kiinostaa, laita sähköpostia osoitteeseen [email protected]

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostaa pyöriä.... kirjoitti:

pääsiäistä!

Olis hakusessa polkupyörä, käytetty sellainen ;)
tarvihtisin sitä työmatkoihin.
Ihan "mummopyörä"käy .

Saako laitokselta ostaa?milloin ne huutokaupat on?

Ja jos jollain on pyörä ylimääräisenä ja tiedossa niin laittakaapa spostiosoitteita niin katsotaan pästäänkö yhteisymmärrykseen:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu