Hmm
Ihastukseni käy naimassa perheellistä miestä...
Pitää varmaan hankkia uus ihastus, niitäkään ei taivaasta putoile..
Harmin paikka, niin tai löytyis ees sellanen, jolla olis jotain moraalia...
"Jos ei itku auta, niin voi jumalauta"
Ihastukseni käy naimassa perheellistä miestä...
Pitää varmaan hankkia uus ihastus, niitäkään ei taivaasta putoile..
Harmin paikka, niin tai löytyis ees sellanen, jolla olis jotain moraalia...
"Jos ei itku auta, niin voi jumalauta"
Vastaukset 7
Vanhimmat
Minun ihastuksellani on seksisuhde myös- tosin vapaisiin miehiin- 3 kpl. Tämän lisäksi hän treffailee miehiä aktiivisesti, en tiedä kuuluuko seksi kuvioihin. Sanoo olevansa ihastunut minuun...Niinpä. V*ttuun naiset.
Ei siitä kannata kyllä välittää jos on niin sika nainen. Pettäis suakin. Menetti varmaan hyvän miehen sussa tyhmyytensä takia.
Tääs tällä mammanpojat vinkuu ku niil ei käy flaksi. Luulee olevansa niin puhtaita ja kivoja, todella säälittävää.
Tosiasia on, että ukkomiehiltä saa parasta kyytiä, ei se oo mun vika, jos vaimot ei niille enään anna.
No ne antaa mulle ja mä oon tyytyväinen.
Lopeta toi ruikuttaminen vai, että oikein "ihastunut".
Et taida olla muuta kuin säälittävä pikku nyssykkä.
Tai hei, jos mä vaan oon niin paljon parempi ku joku levinny "äippä", se on aina naisen vika, jos mies ajetaan vieraisiin. Joo ja mä oon sillon paikalla kun kokenutta miestä on tarjolla.
Suksikaa vittuun saatanan ruikuttajat!!!
Ole mitään annettavaa! Naimisissa/parisuhteessa elävä mies on sen sijaan jo kerennyt oppiin kaikenlaista. Miksi käyttää syödä raakoja omppuja, jos kypsiäkin on tarjolla.
Miksi kirjoittaa nettipalstalle, jos ei osaa?
onko ihastuksesi sanonut sulle niin?
ehkä ihastuksesi on ihastunut siihen perheelliseen mieheen, tai ei voi vastustaa sitä kemiaa?
moraali hmm
eiköhän vapaa ihminen saa tehdä mitä haluaa...
Varattujen moraalista pitäis enemmän keskustella
Vaan tää kyseinen kaveri on leuhkinu!
Siis suoranaisesti retostellu pillulla.
Käyttötavaraa, vittuun sellanen.