Hotelli Fougere

Onko kenelläkään kokemuksia Finnmatkojen käyttämästä fougere hotellista?
2553
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi. Ole hyvä ja mene suomi keskusteluja alaspäin. Löydät kaiken tarpeellisen hotellista, muitten mielipiteitä. Älä muodosta ennakkokäsitystä sen mukaan, vaan itse kokemasi mukaan. Hyvää lomaa!

Äänestä

Hotelli on tosi kiva!ensi kesänä sinne oon taas menossa! kirjotappa tohon ylös hae kohtaan fougere, niin löydät edelliset keskustelut;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


turkkiin kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemuksia Finnmatkojen käyttämästä fougere hotellista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu