varsinainen idiootti kun kirjoittelen tänne jonkun miehen takia joka A. Ei varmaan oikeasti minua elämäänsä kaipaa B. Siitä kun olen hänen kanssaan keskustellut kunnolla, on jo vähän aikaa C.Hänellä on varmasti ajatuksissaan jo joku muu jos mä nyt ikinä olen sinne kuulunutkaan ja D. Koko homma on ollut muutenkin aika kummallinen...
Siitä huolimatta, että tiedostan faktat, roikun täällä edelleen. Olen kyllä pahimman luokan Bridget Jones...
Siitä huolimatta, että tiedostan faktat, roikun täällä edelleen. Olen kyllä pahimman luokan Bridget Jones...
Vastaukset 19
Vanhimmat
odottanut koko elämänsä jotain jota rakastaa niin voihan sitä vähän roikkuakin. Kun on hyvä kohde.
aika epätoivoistahan tää on. Muut miehet ei kiinnosta, vaan tää yksi. Eipä paljon ole roikkumisesta iloa kun toinen ei taida välittää.
minkä arvoista lurjusta tavoittelet. ja millaisia merkkejä hän on sinulle antanut. ehkä hän vain esittää ettei välitä. toisin vaikka kuun taivaalta erään vuoksi jos antaisi viitteitä tunteistaan.
onnellisia. Siis tää sun tyttös. No, enpä nyt tiedä tosta esittämisestä. Jotakin siihen viittaavaa on kyllä ollut- tai sitten se on ihan vain pään sisällä.. Mutta saahan tyttö haaveilla..
KYSY siltä mitä se tuumaa sinusta. Pyydä kahville/leffaan/kävelylle/syömään/konserttiin/jen, tutustu siihen tyyppiin äläkä jää haaveilemaan. Vain rohkea rokan syö.
jaarituksia. Mutta sitä vartenhan tää palsta on olemassa. Eikä se tyyppi tuntematon ole, onpi ollut typerää säätöä sen kanssa.
tuurillani tämä mies ei ole mikään Colin Firth vaan se pahempi Hugh Grant!!
muuten noin roikkuisi jos ei sun sydämeen olis osunut, miehen pitää olla A. renttu B. komea C. seksikäs D. muuten vaan käyttäytyä kuin mies.
etteikö olis kolahtanut. Mutta jotenkin tää juttu on taas niin "mun näköinen"..
sinut, siksi.
mä sitten olen? Aika pelottavaa..
jotain uusia????? noi on jo aika käytetyt noi aika ja pelottavaa..
pitänyt kertoa mulle kuka mä olen. Äläs nyt yritä vaihtaa puheenaihetta!!! Ja laskea, mitä sanoja täällä käytetään eniten. niin että kukas minä nyt sitten olen?
salamyhkäinen kieroilija joka vedätät naista mennen tullen...
itse nainen!
to del la nai nen??
to del la nai nen. ku ten it se ä ni brid get jo ne sik si ti tu lee ra sin.
nai nen
ru let taa!!!