Tuottelias

joukossamme. Hän on väsännyt eilisen ja tämän päivän aikana jo 11 aloitusta ja lisäähän toki ehtii!
Laatu on sitä tuttua entistä, samoin aiheet!
Mihinkähän näitäkin tarvitaan?
Mitähän palstalla vierailijat meistä ajattelevat?
Kumpi on sairaampi, ketjun aloittaja, vai siihen vastaaja?
To bubi or not to bubi?
3412
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eikö tosiaan Pohjois-Pohjanmaalla yleensä ja erityisesti tapahdu mitään muuta kuin noita Jussipussi VeeTeen höpinöitä Haapaveeltä? Eikä hän ilmeisesti edes ymmärrä hävetä.

Äänestä

alotteidentekoa, samoja juttuja kymmeniä kertoja,kyllä jossakin suttaa ja pahasti.

Äänestä

Jussin sanoja ketjussa 'tyhjästä' :

"keskustelua tällä palstalla eli aivan mitättömiä aloituksia mitä olen laittanut eilisen ja tämän päivän aikana,mutta kumminkin ne herättää aikalailla
keskustelua."

Eli tällaiset 'keskustelut' on hyväksi ;)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kirjailija vaikuttaa kirjoitti:

joukossamme. Hän on väsännyt eilisen ja tämän päivän aikana jo 11 aloitusta ja lisäähän toki ehtii!
Laatu on sitä tuttua entistä, samoin aiheet!
Mihinkähän näitäkin tarvitaan?
Mitähän palstalla vierailijat meistä ajattelevat?
Kumpi on sairaampi, ketjun aloittaja, vai siihen vastaaja?
To bubi or not to bubi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu