Onko teistä tyhmän näköstä,jos joku menee kyykkymopolla? Itselleni porukat osti Yamahan TZR50 ja eilen menin ekaa kertaa. Onhan se vähän tyhmän tuntusta kun sen näkönen peli menee kork. 50km/h.
Ja äskön kysyin et voisinko vaihtaa sen esim. skootteriin ja vastaukseksi sain, että kuukauden päästä en vaihtais sitä mistään hinnasta, tosin ei ole kiva ajella, jos kaikki naureskelee perään.
Ja äskön kysyin et voisinko vaihtaa sen esim. skootteriin ja vastaukseksi sain, että kuukauden päästä en vaihtais sitä mistään hinnasta, tosin ei ole kiva ajella, jos kaikki naureskelee perään.
Vastaukset 7
Vanhimmat
no viritä ni on vähän viisaampaa ajella sellasella
jos ite tykkää....eihä se muitten asia oo millä ajat....
Ajetaan me vaan kyykyillä,joilla sellainen on.Tyhmyydet riippuvat ajajan omista teoista,ei alla kehräävästä moposta.Kyykky on kevyt,pieniruokainen,ketterä,pieneen varastotilaan mahtuva tossu.
ainakin mun mielestä
siihen tehoputki,yhdellä tutulla meni sillä yli 80,isot sakot se kyllä sai...
No on se tyhmän näköstä ku menee 50 mut sitte ku joku kaunispäivä innostut ja lyöt teharin kiinni ja menee melkeen 100 se on tosi miehekkään näköstä :D
ja mitäs vittua sillä nopeudella teet, kun et niin kovaa voi kuitenkaan ajaa....? Paitsi ehkä jossainsyvällä metsän siimeksessä.Musta se on ainakin hieno....!