tuplaputket

elikkä olis tarkotus laittaa tuplaputket 6,2d vaniin,mistä sais edullisesti ja onko paha projekti? kiitos jo näin etukäteen.
21118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Laittaa oikeet tuplat. pakosarjoista asti omat per puoli.
Mutta jos vaan tärkeetä et on tuplat ulos ja usvaa tulee molemmista ni -> taka akselin jälkeen haarotus sivulle ja mutkilla tuot sen niin sivulta ku haluut ulos. Kannatin tietty pitää siottaa johonkin. Jotta molemmista putkista tulis kaasuja haarotukseen kannattaa hitsata ohjain. Kaikki osat maksaa jostain motonetistä yhteensä noin 50e. Sitte vaan hitsaamaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaniin kirjoitti:

elikkä olis tarkotus laittaa tuplaputket 6,2d vaniin,mistä sais edullisesti ja onko paha projekti? kiitos jo näin etukäteen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu