Kaupungilla kun katselen kauniita , tyttöjen takapuolia.. Kanki rupeaa osoittamaan taivasta. Miten pääsen vaivastani eroon, koska se häiritsee minua ! Ajattelin eduskunnalle lakialoitetta, jossa nuoria kiimaisia tyttöjä, ei laskettaisi kadulle "ilman talutus nuoraa sekä veroa heidän pitämisestään !
Minulla on vakava erektio
häiriö.
61570
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
heh heh...
poistata kivekset urologilla tai eläinlääkärillä, niin pääset vaivastasi.
Yök sua. Ällöttää, kun tollaset vanhat ukot töllää kaupungilla. Jäätävää.
Tai huntua itsesi (muslimi) vaatteisiin. Tosin nekin jättävät, arvailujen varaan ? Millainen siro prinsessa sieltä kuoriutuisi. Enkä ole "iljettävä" vanha UKKO !
Älä ole huolissasi.Kaikkeen on terve, helppo ratkaisu olemassa.
Eli rupeatkin tietty itse musliminaiseksi ja pukeudut huntuun. Muslimi maailma tarvitsee myös omat transunsa. Ja kun kanki rupeaa osoittamaan kohti mekkkaa tai taivasta, niin ei se näy sieltä musliminaisten hunnun takaa. Voit pitää myös mustia sukkanauha systeemejä hunnun alla, jos se rauhoittaa kankeasi. Voit myös sitoa kankesi jordan putkimiehenteipillä reiteesi kiinni hunnun alle. Arabialainen musta peräsinliukastin on silti se kaikkein toimivin ratkaisu tämänkaltaisiin ongelmiin.
Hyvää jatkoa elämääsi.
Siellähän vain miehet pyllistelee ? Ei se ole kiinnostavaa "naama" kiinni toisen miehen ahterissa. Tosin jos naisetkin tulisi pyllistelemään , se olis vaarallista.