Luulen, että kuussa asuu kuu-ukko.
Kuu-ukko pelästytti amerikkalaiset pois 1973, eikä kuussa enää ole käyty.
Kuu-ukko ON
4
656
Vastaukset
- Mitä kuuluu
Ollut kuu luu ??? Vai miten se kuuluu??
- AROSUSI-09
Maan valtuuskunta sai ankarat ukaasit,että ei o lupaa tulla sitäkin paikkaa sotkemaan.Nih.
- kunhildönnestötterö
Joo jenkit ei saa mennä sinne,koska ne sotkis sen paikan mäcdonaltsin roskilla. Kuu-ukko on semmonen ukko,että sille ei vittuilla. Muute yöl näkyy paha kuu.
- AROSUSI-09
kunhildönnestötterö kirjoitti:
Joo jenkit ei saa mennä sinne,koska ne sotkis sen paikan mäcdonaltsin roskilla. Kuu-ukko on semmonen ukko,että sille ei vittuilla. Muute yöl näkyy paha kuu.
Meren pinnasta kuvastuu.Kaikki kadonneet astronautit löytyvät kuun Jumalattarien julmien hampaiden välistä.Ne tykkää syödä roskaavia,tuhmia astronautteja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sebastian Tynkkynen (pers.) ei vastusta raiskauksia
"Sebastian Tynkkynen oli ainoa 14 suomalaismepistä, joka vastusti uutta suostumuksen puuttumiseen perustuvaa raiskauslak1314672Purra jäi kiinni valehtelusta, Heinäluoma ei
Ja heti alkoi Purra joukkoineen maalittamaan Heinäluomaa. Niin toimii äärioikeistoa edustava putinistipersulauma, jonka713437Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b181497- 991274
Alkuperäinen kristillinen kaste on uskoville annettava upotuskaste
Kreikan sana BAPTIZO merkitsee upottamista. Alkuseurakunta kastoi upottamalla Apostolien tekojen kirjan mukaan: Ap.t 2552959- 177953
Pitäisikö naisen haluta "puolisomies"?
Toivottavasti saan nyt tämän idean purettua hyvin sanoiksi? Mutta tuossa eräässä aloituksessa tuli vastaan tälläinen tek166908Me, Suomen kansa, vaadimme Riikka Purraa jatkamaan valtiovarainministerinä!
Ja jollei valtiovarainministerinä, niin sitten pääministerinä. Purra on nostanut Suomen talouden nyt komeaan kasvuun Ma93883- 59835
Miksi piti uhota naapuri Venäjälle ja tehdä itsestä heidän vihollinen?
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/f0eee963-3605-47e6-9989-a21347ce7757 "Jos sota syttyy Suomessa, näin tapahtumat vois198804