Mikäköhän

Kun aina aamuisin sattuu vasemman puolen munasarjaan aina nopeesti ylös noustessa.. Ja aika usein muutenkin sattuu aina vaan ja ainoastaan vasemman puoleiseen munasarjaan! Tuntuu ihan suonenvedolta.. :(
2447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuulostaa kyllä ihan normaaleilta liitoskivuilta..Mullakin on noita aina välillä.

Äänestä
  • cysta? tosi yleistä raskausaikana, lähtee itestää pois mut mulla ainaki tuntuu vasemmanpuoleisessa munasarjassa oleva pieni cysta välillä aika häijyltä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mahtaa olla? kirjoitti:

Kun aina aamuisin sattuu vasemman puolen munasarjaan aina nopeesti ylös noustessa.. Ja aika usein muutenkin sattuu aina vaan ja ainoastaan vasemman puoleiseen munasarjaan! Tuntuu ihan suonenvedolta.. :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu