Miksi jääkiekkoilijat...

...saa aina kauneimmat naiset? Oikeasti, tiiättekö yhtään jääkiekkoilijaa joka ei seurustelis kauniin naisen kanssa? (Jos siis seurustelee jonkun kanssa ylipäätään.)
132432
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

voiko olla mitään ihanempaa kun lätkäpelaajat

Äänestä
  • en lähtis mäkään yleistämään.. tottakai monilla ammattilaislätkänpelaajilla on kauniit vaimot, kaikilla julkkismiehillä on!
    esim. susiruma rokkarikin saa helposti rinnalleen mallin, jne.. niinhän se aina on ja tulee olemaan..

    seurusteleeko mikko koivu? saku koivun vaimo lääkiksestä? niin, ei se tosin mikään malli taida olla..
    että kyllähän niillä huippulätkiksilläkin ihan "tavallisia" vaimoja/tyttöystäviä on :) ei voi yleistää

    Äänestä

ku nätti naama ja tyhjä pää. Eihän mikään oo helpompaa kauniille naiselle ku myydä itsensä miehelle.

Äänestä
  • no ei kyllä esim. mestispelaajilla oo yhtään liikaa rahaa,eikä kaikilla sm-liigapelaajillakaan.nhl-pelaajilla on.

    Äänestä

Ainakaan minun mielestäni. Tykkään sellaisesta vähän erikoisemmasta kauneudesta...

Äänestä

Meidän 5. divisioonan lätkäjengissä ei kenelläkään ole kaunista emäntää, itse asiassa puolella porukasta ei ole naista ollenkaan.

Äänestä
  • voi teitä :/

    Äänestä

Sopivat hyvin yhteen näiden pimpojen kanssa.

Äänestä

ei voi yleistää. itse tiedän 2 nhl-kiekkoilijan tyttöystävää, jotka molemmat opiskelevat lääkiksessä ja ovat kyllä kauniita, mutta eivät mitään meikkibimboja tai rahan perässä juoksijoita.

Äänestä
  • NIKLAS HAGMAN PIRITTA HANNULA
    JUKKA TIILIKAINEN S MIINALA

    Äänestä

  • kurri vanessa...
    ruutu nina kurkinen


    raha se on, mikä ratkaisee

    Äänestä

  • molemmat koivun veljekset on hakenu naisensa lääkiksestä...

    Äänestä

yleistämään. Monilla nhl-tähdilläkin on ihan perusnätit vaimot/tyttöystävät, varsinkin silloin jos ne on ollut hankittuna jo ennen nhl-uraa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ihmetyttääää kirjoitti:

...saa aina kauneimmat naiset? Oikeasti, tiiättekö yhtään jääkiekkoilijaa joka ei seurustelis kauniin naisen kanssa? (Jos siis seurustelee jonkun kanssa ylipäätään.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu