MB 124

Tytteli

Rengaskauppiaalta hyvä tarjous 205/60/16 renkaista
aluvanteineen. Sopivatko kunnolla pyörimään MB 124:ssa

3

1185

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ET luvusta, joka on siis on vanteen kekiviivan etäisyys kiinnitys tasosta, (kyl ne rngasmiehet tietää) kyllä noissa pn 18" vanteita näkynyt et kyllä mahtuu pyörii, jossain tais olla peräti 19" vanteet.

    • laaturenkaat ennemmin

      ota huomioon, se että halvoilla renkailla ajat vain 10000tkm, kun ne on loppu, michelin energyllä ajat 40000tkm, eli kantsii miettii paljonko tulee loppujen lopukssi vanteille hintaa.

      • meinasit?

        missä on sanottu et ns. merkkirengas kestää kilometrejä paremmin? tiedän paljon tapauksia missä kalliit renkaat kuluu samassa ajassa jos ei jopa nopeammin kuin halpis renkaat! täällä päin yks ajo TAKSISSA kumhon vanhempi pintasilla kitkoilla n.60000km!! et revi siitä.. ilmeisesti oot niitä miehiä on joko mustia kumeja tai sit miseliinejä, vähän kuin, et on joko kulkuneuvoja tai mersuja... ;)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      147
      1013
    2. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      112
      960
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      63
      758
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      49
      547
    5. 42
      519
    6. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      491
    7. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      463
    8. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      22
      427
    9. Kyllä mulla on kovasti tunteita sinuun

      Rakkautta, intohimoa, välittämistä, hellyyttä jne.
      Ikävä
      13
      411
    10. Ulla Appelsin: Sari Essayahin kohtelu vs Nasima

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012205897.html Mutta vaikuttaa siltä, että kun kyse on kristinuskosta, samat säännöt
      Maailman menoa
      157
      375
    Aihe