Citroen C5

Nami nami.
31127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ja sen jälkeen jättää liikkeseen seisomaan. Bumtsibum ja pusipusi.

Äänestä
  • sitten lopun elämäänsä, ettei Esson Baarin juttujen vuoksi uskaltanut ostaa tosi mukavaa autoa.

    Äänestä

  • Jos onnistuu pääsee C5:lla koeajoon. Sen jälkeen sitten vaan kipinkapin sinne takapihan puolelle, jos vaikka johonkin ropposeen kolikot riittäisi. Onhan se auto peltoautokin...Onhan?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kannattaa kokeilla kirjoitti:

Nami nami.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu