Salon

Huonoin yleisurheilija on jasmiina. A
51723
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jasmiinasta on hauska keskustella.

Äänestä

Ei kerro mitään Jasmiinalle. Näistä viesteistä

Äänestä

Pitää mua vammaisena, siis Jasmiina. Jasmiinakin on vammainen

Äänestä
  • Kukaan nähnnyt Jasmiinaa

    Äänestä

  • ... kirjoitti:

    Kukaan nähnnyt Jasmiinaa

    Miksi laitat tänne tällaisia viestejä?? Ei tuosta tytöstä varmaan tunnu kivalta kun levittelet tuollaista. Ei sinustakaan tunnu kivalta kun hän kiusaa sinua nii älä säkää lähettele tollasii viestei keskusteluihin.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Huonoin yleisurheilija on jasmiina. A

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu