M: Kitkarenkaat

Conti Viking Contact 2, 175/65-14, aj. vain 1000km, pintaa 9.5mm, eli käytännössä uudet. 2000 vuoden Honda Civicin vanteilla, sopii myös muihin 4*100 jakoisiin autoihin.

H. 300e tai pelkät renkaat 270e.
2149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kitkarenkaita en huoli, mutta 14" vanteille olisi käyttöä. -82 Accordiin pitäisi saada pykälää isommat vanteet alle ja pulttijako näyttäisi osuvan kohdalleen. Paljonko niissä on ET? Keskireiän koko? Entä paikkakunta?

Äänestä
  • En myy pelkkiä vanteita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tomppa kirjoitti:

Conti Viking Contact 2, 175/65-14, aj. vain 1000km, pintaa 9.5mm, eli käytännössä uudet. 2000 vuoden Honda Civicin vanteilla, sopii myös muihin 4*100 jakoisiin autoihin.

H. 300e tai pelkät renkaat 270e.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu