olen 24 vuotias nainen mutta olen niin rakastunnut yhden naisen joka on varttu hän on ystäväni mutta halusin tunteni pois koska jos hän saa tiedä että on hän rakastunnut ja en voi ellä ilman häntä nyt minua oikeasti pelotaa
ystävä
epätoivonen ystävä
3736
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Onhan se vähän outoa, jos itse ei tykkää tytöistä ja joku kaveri ihastuu, mutta ei se ystävyys välttämättä siihen lopu. Riippuu tytöstä.
ollaan! Minulla on myös tunteita ystävääni. On niin vietävän ihana hymy typyllä, jotta oksat pois! Hänessä on se jokin joka saa minulle perhosia vatsaan. Hän ei varmaankaan arvaa tunteitani jollen niitä avoimesti paljasta. Siinä vaan olisi pelissä monta ystävyyttä. On nää kummallisia kuvioita!
Vaikka itse en tunteitani voi paljastaa naiselleni toivon sinulle onnea oman ihastuksesi kanssa! -H-
en voi keroa että minulla on tuneita hän kohta koska hän voi vihata minua en halus menettä ystävä