myös HP ongelma

Vaihdoin myös uudet värikasetit, mutta värit ovat ,mitä sattuu. Tumma tausta tulee vihreänä. Testi oli ok. Onko väliä, miten ne kaksi kasettia sinne pesään laitetaan eli kumpi ensin. Taisi olla tyhmä kysymys.
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

piraattikaseteista on parein pitää suukki kiinni.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


seppoj kirjoitti:

Vaihdoin myös uudet värikasetit, mutta värit ovat ,mitä sattuu. Tumma tausta tulee vihreänä. Testi oli ok. Onko väliä, miten ne kaksi kasettia sinne pesään laitetaan eli kumpi ensin. Taisi olla tyhmä kysymys.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu