marrasodottajia

mulla la 22,11 2006
tokaa odotan ,tytär 12/02
12503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

7.11 ja ensimmäistä odotan

Äänestä

Ensimmäistä odotetaan, ja la on 13.11 =)

Äänestä
  • kanssa ja laskettu aika samaa aikaa kuin sinulla.. :) eli 13.11

    Äänestä

Moi!
Meillä la 10.11.06.
Ensimmäistä pienokaista odotellaan.

Äänestä

Laskettuaika on 22.11. ja toista odotellaan. Poika on syntyny 06/04

Äänestä

ensimmäistä odotan laskettu on 9.11 ja samana päivänä minulle ja miehelle tulee 6vuotta täyteen seurustelussa. onnellista odotusta

Äänestä
  • laskettu aika 20.11 ja toista odottelen. ennestää tyttö 5/04

    Äänestä

on meillä laskettuaika. Ja ensimmäistä tässä odotellaan

Äänestä

ensin oli 15.10, nyt ultrassa muuttu 7.11. ja toinen meillekkin tulossa. poika -01, ja innokkaasti odottaa vauvan tuloa.kyselee "mix sul ei oo isoo mahaa jos siel on vauva??", "voisko se vauva nyt tulla jo"

Äänestä

esikoisen la 8.11.06.

Äänestä

7.11. Esikoista odotellaan. Onko ketään Jorvin alueelta?

Äänestä

La on 17.11. Esikoista odotellaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


neelia kirjoitti:

mulla la 22,11 2006
tokaa odotan ,tytär 12/02

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu