Jumissa KoTOR II

elikkäs oon jumissa KoTOR II:ssa malachor V:ssä oon löytänyt jo kaikki proton coret ja mun pitäis räjäyttää koko hellhole malachor V mutta kun en tiiä minne ne coret pitää laittaa että se pamahtaa
auttaisko joku mua pliiiiis.
2133
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

mä oon pelaanu Xboxilla ton pelin 4 kertaa läpi; 3 kertaa jedinä ja 1 sithinä mut mä nyt en oikeen kässää..ootko nä siel Malcr. V liikkumassa sillä pikku pallukalla vai? eiku hetkinen! ootko nä siel aluksessa?!siel Darth Nihiluksen aluksessa?!?siis jossa se yks Mandalorian antaa aina välillä "ohjeita" siis kertoo aina missä on sen protonin paikka?ai niin varmimmaksi vakuudeksi niin se koko "tehtävä" alkaa sillä videolla missä Mandalore ja kumppanit räjäyttävät puolet seinästä pihalle ja mandalore sanoo its just time to do things old fashioned way tai jotain siihen suuntaan..jos näin on niin ootsä varma et sul on kaikki coret paikallaan?jos on niin ootsä tappanu Darth Nihilusta (sitä Valkomaskista siis maskia joka muistuttaa pikkasen pääkalloo, aina huppu päässä) vielä?jos olet tehnyt kaiken tuon eli asettanut protonit, tappanut nihiluksen niin sit vaan lähet pois sieltä aluksesta sitä kautta mitä tulitkin.ite jumitin tuohon samaan kohtaan koska en tajunnut sitä et se yks mandalorian räjäyttää vahingossa yhen niist protoneista ja sit sun pitää hakee niist torpedoist se protoni ja viedä se sinne räjähtäneen tilalle.
PS. Sorii taas tuli pitkä viesti...Anteeksi!!ja kirjoitin vähän sekavasti ei varmaan kovin valaiseva muille

Äänestä
  • Malachor v? Pitikö se räjäyttää? Sehän on se paikka missä on Sion ja Treia. Kai. No, se alus sitä ennen pitää kuitenki räjäyttää laittamalla ne pommit eri puolille alusta johonki pisteisiin joilla on numerot 1, 2, 3, 4.
    Mut mun mielest Malchor v tä ei tartte räjäyttää ku peli loppuu siihen että tapat Darth Treian.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ensio Epätoivoinen kirjoitti:

elikkäs oon jumissa KoTOR II:ssa malachor V:ssä oon löytänyt jo kaikki proton coret ja mun pitäis räjäyttää koko hellhole malachor V mutta kun en tiiä minne ne coret pitää laittaa että se pamahtaa
auttaisko joku mua pliiiiis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu